Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Największa wystawa rolnicza w Polsce

W dniu 21 września 2013r. uczniowie Technikum Rolniczego i słuchacze szkół dla dorosłych ZESPOŁU SZKÓŁ PRZYRODNICZO TECHNICZNYCH w Bojanowie, wraz z opiekunami Beatą Klupś, Tadeuszem Kędziorą i Tadeuszem Olińskim, byli na wycieczce w Bednarach na największych targach rolniczych w Polsce.

Była to już XV edycja najbardziej popularnej wystawy maszyn i urządzeń rolniczych w Polsce. Łączna powierzchnia wystawy to 145 tys. m², na której zaprezentowało się 740 wystawców. AGRO SHOW to jedna z największych Wystaw w Europie, która organizowana jest od 1999 roku. Początkowo była Wystawą maszyn i urządzeń rolniczych, a obecnie do wystawców z branży techniki rolniczej dołączyli producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin oraz innych branż wiązanych z rolnictwem, dzięki czemu rolnicy przybywający na AGRO SHOW mogli zapoznać się z szeroką ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Atrakcją wystawy były też pokazy maszyn na polach indywidualnych oraz na ringu maszyn.


KONTAKT

ZESPÓŁ SZKÓŁ
PRZYRODNICZO - TECHNICZNYCH
CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO

Technikum im. Powstańców Wlkp.

ul. Dworcowa 29
63-940 BOJANOWO
tel. 065 545 62 31
fax. 065 545 63 43
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.zsptbojanowo.pl, www.zsrbojanowo.pl

Administrator:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

LINKI